CR1206F1K33P05
MFR.Part #
CR1206F1K33P05
JLCPCB Part #
C429143
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS