CR2010J330RE04Z
MFR.Part #
CR2010J330RE04Z
JLCPCB Part #
C146875
Description
-55℃~+155℃ 200V 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS