HR1206J100RP05Z
MFR.Part #
HR1206J100RP05Z
JLCPCB Part #
C175511
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS