CY2102MD1IEE45VZAE
MFR.Part #
CY2102MD1IEE45VZAE
JLCPCB Part #
C3293131
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 300V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS