CFC2W334JE0733
MFR.Part #
CFC2W334JE0733
JLCPCB Part #
C5355630
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 450V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS