RM07D471KC1IECW0
MFR.Part #
RM07D471KC1IECW0
JLCPCB Part #
C253948
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
105pF@1kHz 10A 250mW 29J 300V 385V 470V 5.08mm 775V 插件,P=5.08mm Varistors ROHS