RM07D471KC1PE100
MFR.Part #
RM07D471KC1PE100
JLCPCB Part #
C19192075
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.25kA 105pF@1kHz 250mW 29J 300V 385V 470V 5.08mm 775V Plugin,P=5.08mm Varistors ROHS