CY1102ME1IEF45W0A2
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CY1102ME1IEF45W0A2
JLCPCB Part #
C263240
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS