CD1H104MA18EF4D000
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CD1H104MA18EF4D000
JLCPCB Part #
C263184
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100nF 2.54mm 50V Y5V ±20% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS