RM20D561KE1IE100
MFR.Part #
RM20D561KE1IE100
JLCPCB Part #
C2761701
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 1W 215J 350V 460V 560V 6.5kA 710pF@1kHz 915V 插件,P=10mm Varistors ROHS