CY1222ME1PEF46X2P0
MFR.Part #
CY1222ME1PEF46X2P0
JLCPCB Part #
C19089332
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS