3D221KC17-B4-ZNR
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
3D221KC17-B4-ZNR
JLCPCB Part #
C3148299
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.8mm 220pF 2kV 5.08mm 5.8mm Y5P ±10% Plugin,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS