CFC2G474JG0590
MFR.Part #
CFC2G474JG0590
JLCPCB Part #
C5355561
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 470nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS