3A470KC19-SL-ZNR
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
3A470KC19-SL-ZNR
JLCPCB Part #
C3148297
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1kV 2.8mm 47pF 5.08mm 5.6mm SL ±10% Plugin,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS