CC1H104ZC4PD3F5P30MF
MFR.Part #
CC1H104ZC4PD3F5P30MF
JLCPCB Part #
C353913
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-20%~+80% 100nF 2.2mm 5.08mm 5.6mm 50V Y5V 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS