CFC2J223JD0514
MFR.Part #
CFC2J223JD0514
JLCPCB Part #
C5355616
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 630V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS