CC3A102MC1GEB45F30MF
MFR.Part #
CC3A102MC1GEB45F30MF
JLCPCB Part #
C263208
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1kV 1nF 2.8mm 5.08mm 5mm Y5P ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS