CFC2G224JG1I170B7CW1
MFR.Part #
CFC2G224JG1I170B7CW1
JLCPCB Part #
C254498
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS