CFC2G105JG0578
MFR.Part #
CFC2G105JG0578
JLCPCB Part #
C5355557
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 400V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS