BFC238300913
MFR.Part #
BFC238300913
JLCPCB Part #
C6471163
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 91nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS