CD1H473KC0BER1E000
MFR.Part #
CD1H473KC0BER1E000
JLCPCB Part #
C19712486
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
47nF 5.08mm 50V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS