CC1H104ZA1FD3F6C1100
MFR.Part #
CC1H104ZA1FD3F6C1100
JLCPCB Part #
C5442939
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-20%~+80% 100nF 2.54mm 2.6mm 50V 6.3mm Y5V Plugin,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS