CY2472MD1IEF48F2A9
MFR.Part #
CY2472MD1IEF48F2A9
JLCPCB Part #
C2974826
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 300V 4.7nF CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS