CFC2G334JE1IM50D9100
MFR.Part #
CFC2G334JE1IM50D9100
JLCPCB Part #
C2763984
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS