CC2H102MC24EF45F50M2
MFR.Part #
CC2H102MC24EF45F50M2
JLCPCB Part #
C377843
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1nF 5.08mm 500V Y5V ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS