CY1221KE1IEB45W0A2
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CY1221KE1IEB45W0A2
JLCPCB Part #
C263245
Package
Plugin,P=10mm
Description
220pF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS