CFA2J472J71HF5091ST0
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFA2J472J71HF5091ST0
JLCPCB Part #
C19712440
Package
Plugin,P=4.5mm
Description
4.7nF 630V ±5% Plugin,P=4.5mm Film Capacitors ROHS