CD1E106MC9BER2F100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CD1E106MC9BER2F100
JLCPCB Part #
C2761733
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10uF 25V 5.08mm X5R ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS