CFC2G474JG1J170D8CW1
MFR.Part #
CFC2G474JG1J170D8CW1
JLCPCB Part #
C571209
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 470nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS