CFC2E103JE1I12075CW1
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFC2E103JE1I12075CW1
JLCPCB Part #
C254488
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 250V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS