RM14D820KD1IE1RT
MFR.Part #
RM14D820KD1IE1RT
JLCPCB Part #
C2974793
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
135V 2.4nF@1kHz 22J 4.5kA 50V 600mW 65V 7.5mm 82V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS