CC1H104ZA1FD3F5P10MF
MFR.Part #
CC1H104ZA1FD3F5P10MF
JLCPCB Part #
C254089
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-20%~+80% 100nF 2.2mm 2.54mm 5.6mm 50V Y5V 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS