CC1H200KA1PDCH4B3003
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CC1H200KA1PDCH4B3003
JLCPCB Part #
C353911
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 20pF 50V ±10% 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS