CC2H103MC1FDF47F30MF
MFR.Part #
CC2H103MC1FDF47F30MF
JLCPCB Part #
C263202
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10nF 2.5mm 5.08mm 500V 7mm Y5V ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS