RM07D681KC1IE100
MFR.Part #
RM07D681KC1IE100
JLCPCB Part #
C2974814
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.12kV 1.25kA 250mW 420V 42J 5.08mm 560V 680V 75pF@1kHz 插件,P=5.08mm Varistors ROHS