RM10D561KD1IECW0
MFR.Part #
RM10D561KD1IECW0
JLCPCB Part #
C253970
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
180pF@1kHz 25A 350V 400mW 460V 560V 7.5mm 70J 915V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS