CC1H103ZC1ED3F4D1100
MFR.Part #
CC1H103ZC1ED3F4D1100
JLCPCB Part #
C2761727
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-20%~+80% 10nF 3.2mm 4.8mm 5.08mm 50V Y5V 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS