CFC2G473JE0689
MFR.Part #
CFC2G473JE0689
JLCPCB Part #
C5439691
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 47nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS