CFA2A203JC0254
MFR.Part #
CFA2A203JC0254
JLCPCB Part #
C4944993
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 20nF Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS