1H104KC94-R1-EE-ZNR
MFR.Part #
1H104KC94-R1-EE-ZNR
JLCPCB Part #
C3148308
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100nF 5.08mm 50V X7R ±10% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS