CC4A471KE1IEB47E70MF
MFR.Part #
CC4A471KE1IEB47E70MF
JLCPCB Part #
C377850
Package
Plugin,P=10mm
Description
10kV 10mm 470pF 6.5mm 7.8mm Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS