DB2EVHB-3.5-2*4P-GN
MFR.Part #
DB2EVHB-3.5-2*4P-GN
JLCPCB Part #
C42388873
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2x4P 3.5mm 300V 4 8A 8P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS