DB2ERC-3.81-6P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-3.81-6P-GN
JLCPCB Part #
C395709
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS