DBT50-7.62-9P-BK-P
MFR.Part #
DBT50-7.62-9P-BK-P
JLCPCB Part #
C5137182
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x9P 3-Side 300V 7.62mm 9 9P Black Side Mount P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS