DB2EK-2.54-14P-GN-S
MFR.Part #
DB2EK-2.54-14P-GN-S
JLCPCB Part #
C20608944
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 14 14P 1x14P 2.54mm 20~26 320V 5A Green Male Plug Screw Screw Connection (M1.6) Top Entry P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS