DB2EKD-3.81-3P-BK
MFR.Part #
DB2EKD-3.81-3P-BK
JLCPCB Part #
C5120616
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x3P 3 3.81mm 320V 3P 8A Black Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS