DB142R-7.62-10P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB142R-7.62-10P-GN
JLCPCB Part #
C2898736
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10 10A 10P 14~24 1x10P 300V 7.62mm Green 弯插,P=7.62mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS