CZRUR52C3V6
MFR.Part #
CZRUR52C3V6
JLCPCB Part #
C7458246
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 150mW 15uA@1V 3.42V~3.78V 3.6V 500Ω 95Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS