CZRQR4V3B-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRQR4V3B-HF
JLCPCB Part #
C6520331
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 125mW 2.5kΩ 4.19V~4.41V 4.3V 5uA@1V 88Ω 0402 Zener Diodes ROHS