CZRU2V4B-HF
MFR.Part #
CZRU2V4B-HF
JLCPCB Part #
C3729006
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 1.8kΩ 100uA@1V 100Ω 150mW 2.34V~2.46V 2.4V SOD-523F Zener Diodes ROHS